Uncategorized

Yana Kayar Kapı Motoru

Yana kayar kapı motoru, yana açılan sürgülü bahçe kapılarının otomasyonu için kullanılan uzaktan kumandalı sistemlerdir.
Yana kayar Kapı Motorları, otomatik kapı sistemleri teknolojisinin, sürgülü bahçe kapıları için üretilmiş sistemlerdir.. En çok tercih edilen kapı türü olan yana kayar bahçe kapıları, kullanışlı olmasından dolayı çokça tercih edilmektedir. Bu nedenle, yana kayar kapı motorları da en çok satan otomatik kapı motoru ürünleri arasındadır.
Yana Kayar kapı motoru, motor ve kontrol kartı sayesinde , motorun kremayer dişlilere hareket vermesi sonucu kapıyı hareket ettiren sistemdir.
Sürgülü Bahçe Kapısının üzerine kramayer dişli kaynak yada vida ile montaj yapılır. Yana Kayar Kapı Motorunun üstünde bulunan pinyon dişli, kramayer dişlilere hareket vererek kapıyı açar ve kapatır. Kayar Kapının iki başında emniyet fotoseli vardır. Bu fotosel kayar kapı açılır veya kapanırken arasına araç veya insan girdiğinde otomatik olarak kapıyı durdurur. Daha sonra kapı kapanma konumuna geçer.
Uzaktan kumanda ile çalışan bu sistem,kapının hareket halinde olduğunu flaşör lamba ile giriş çıkış yapanları uyarır.
Teknik Bilgi : 0850 214 06 68

Related Posts